Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

UWAGA !!! Tajemnice Ziemi Żarowskiej

Drukuj
Utworzono: poniedziałek, 18, listopad 2019

Uprzejmie zawiadamiamy, że w partii książek „Tajemnice Ziemi Żarowskiej”, które były sprzedawane podczas promocji książki w Żarowskiej Izbie Historycznej w dniu 14 listopada ujawniona została poważna wada. Z tego względu wszystkie zakupione w tym dniu książki zostaną wymienione na nowe egzemplarze z kolejnej partii, której spodziewamy się z drukarni w ciągu około dwóch tygodni. Za wyżej wymienione niedogodności serdecznie Państwa przepraszamy
(o terminie wymiany poinformujemy).

W zaistniałej sytuacji w ramach rekompensaty Wydawnictwo przygotowało zestaw publikacji historycznych, z którego będziecie mogli Państwo wybrać gratisowo dla siebie jedną książkę przy wyżej wspomnianej wymianie.

Wszyscy chętni do nabycia książki, mogą dokonywać zamówień pod nr tel. 74 856 88 66 oraz adresem mailowym: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

© 2015 Żarowska Izba Historyczna

Friday the 6th. By BlueHost Review and Affiliate Marketing.