Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wizytówka i długopisy firmowe z nieistniejących zakładów chemicznych "Organika" w Żarowie

Drukuj
Utworzono: piątek, 08, marzec 2019

W szybkim tempie wzrasta liczba pamiątek związanych z nieistniejącymi zakładami chemicznymi w Żarowie. Dzisiaj zaprezentować możemy kolejne przedmioty, które przekazał do naszych zbiorów pan Stanisław. Pośród nich znajduje się wizytówka Zakładów Chemicznych "Organika" w Żarowie Spółka Akcyjna z firmowym logo oraz danymi teleadresowymi a także dwa długopisy automatyczne Zenith 7 z wygrawerowanymi nazwami D.Z.Ch. "ORGANIKA" Żarów oraz "ORGANIKA" Żarów S.A. Składamy Serdeczne Podziękowania dla pana Stanisława za przekazanie niniejszych pamiątek.

 

 

Posiadacie niepotrzebne starocie (przedmioty, fotografie, dokumenty lub inne rzeczy) ?? Posiadacie wiedzę na temat interesujących miejsc, budowli, a może znacie jakąś ciekawą historię ?? Podzielcie się z nami swoją wiedzą lub starociami z domowych strychów, głębokich szuflad oraz rodzinnych albumów. Wszelkie informacje, skany fotografii i dokumentów możecie przesyłać bez wychodzenia z domu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Skany bądź fotografie, oględziny wszelkich dokumentów i przedmiotów możemy wykonać również bezpłatnie od ręki w Żarowskiej Izbie Historycznej przy ul. Dworcowej 3. Utrwalmy wspólnie w słowie pisanym oraz wzbogacimy historię Naszej Małej Ojczyzny.

Przygotował
Bogdan Mucha

© 2015 Żarowska Izba Historyczna

Sunday the 26th. By BlueHost Review and Affiliate Marketing.