Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Gra terenowa - "Na szlaku historii - Gmina Żarów" 2021

Drukuj
Utworzono: czwartek, 27, maj 2021

Od 1 do 23 maja 2021 r. wszyscy zainteresowani mogli wziąć udział w Grze Terenowej "Na szlaku historii - Gmina Żarów", która łączyła w sobie aspekty historyczne, edukacyjne i poznawcze. Dla jej uczestników przygotowanych zostało 11 pytań. Do dwóch z nich dołączone były ilustracje. Zadaniem osób biorących udział w grze było w pierwszej kolejności odnalezienie odpowiednich miejsc położonych na obszarze gminy Żarów. Następnie odczytanie napisów lub znaków umieszczonych na różnych budowlach i obiektach architektury. Odpowiednia ich interpretacja była niezbędna do udzielenia prawidłowej odpowiedzi na zadane pytanie.

Poniżej przedstawiamy prawidłowo wypełnione arkusze zadań i odpowiedzi. Z laureatami Gry Terenowej "Na Szlaku Historii - Gmina Żarów" skontaktujemy za pośrednictwem wiadomości prywatnej.

 

 

© 2022 Żarowska Izba Historyczna

Wednesday the 4th. By BlueHost Review and Affiliate Marketing.