Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Spotkanie autorskie z Hannibalem Smoke, autorem Trylogii "Zakazana historia Dolnego Śląska"

Drukuj
Utworzono: środa, 29, wrzesień 2021

Żarowska Izba Historyczna oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu serdeczne zapraszają na spotkanie autorskie i prelekcję pod tytułem „Zakazana historia Dolnego Śląska”, która odbędzie się 7 października 2021 r. (czwartek) o godzinie 17:30 w Żarowskiej Izbie Historycznej, ul. Dworcowa 3. To prawdziwa gratka dla miłośników zamków, pałaców, zabytków, osób zainteresowanych historią i kulturą naszego regionu. Nasz gość, ukrywający się pod pseudonimem Hannibal Smoke, jest pisarzem, publicystą, grafikiem i fotoreporterem zaangażowanym w ratowanie dolnośląskiego pejzażu kulturowego. Bez wątpliwości znany jest internautom. Dużym zainteresowaniem cieszy się bowiem Jego strona na Facebooku https://www.facebook.com/HanniSmoke oraz autorski kanał na YouTube https://www.youtube.com/user/hannibalsmok.

W efekcie Jego pracy powstał cykl niezwykłych albumów-przewodników pod wspólną nazwą „Zakazana historia Dolnego Śląska”, dokumentujący unicestwienie wspaniałego dziedzictwa materialnego naszego regionu. Hannibal Smoke to także twórca popularnych powieści kryminalnych osadzonych w scenerii Dolnego Śląska.

Podczas spotkania będzie można nabyć książki "Cicha Apokalipsa", "Niewidzialny Dolny Śląsk" z autografem autora (cena 90 zł)

Organizatorami spotkania są: Żarowska Izba Historyczna oraz Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Serdecznie zapraszamy !!!

Wstęp wolny. Spotkanie odbywa się z zachowaniem reżimu sanitarnego. 

 

 

© 2022 Żarowska Izba Historyczna

Monday the 20th. By BlueHost Review and Affiliate Marketing.