Prelekcja historyczna dla uczniów klasy VIII ze Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach

Utworzono: poniedziałek, 09, wrzesień 2024

W poniedziałkowe przedpołudnie 9 września w Żarowskiej Izbie Historycznej, gościli uczniowie klasy VIII ze Szkoły Podstawowej im. UNICEF w Imbramowicach pod opieką pani Agnieszki Stencel. Dla naszych gości specjalna prelekcja historyczna z prezentacją eksponatów od czasów prehistorycznych przez znaleziska archeologiczne z epoki kamienia i brązu, zabytki związane z przemysłem żarowskim oraz życiem dawnych mieszkańców Ziemi Żarowskiej i nie tylko. Dziękujemy za mile spędzony czas.