Wystawa „Żarów. 70 lat praw miejskich”

Utworzono: poniedziałek, 14, październik 2024

Szanowni Państwo, w związku z uszkodzeniem podczas silnego wiatru plansz wystawowych, informujemy, że ekspozycja plenerowa pt. „Żarów. 70 lat praw miejskich”, jest chwilowo niedostępna dla zwiedzających. Po uzupełnieniu uszkodzonych plansz, ekspozycja niebawem powróci do przestrzeni miejskiej. O terminie i nowej lokalizacji ekspozycji poinformujemy.

Szanowni Państwo, wystawa plenerowa pt. "Żarów. 70 lat praw miejskich", ponownie dostępna w przestrzeni miejskiej Żarowa Gmina Żarów. Wszystkich zainteresowanych SERDECZNIE ZAPRASZAMY na Skwer Kulmiza przy ul. Krasińskiego. Wystawa dostępna będzie w dniach od 18 października do 29 listopada 2024 r.