Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Pocztówka przedstawiająca "Pierwszy na Śląsku żelazny most na rzece Strzegomce zbudowany w 1796 roku w Łażanach Gmina Żarów".

Drukuj
Utworzono: piątek, 24, listopad 2017

Żarowska Izba Historyczna wzbogaciła swoje zbiory o pocztówkę przedstawiającą "Pierwszy na Śląsku żelazny most na rzece Strzegomce zbudowany w 1796 roku w Łażanach Gmina Żarów". Egzemplarz wydany został przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Żarowskiej. Składamy Serdeczne podziękowania panu Waldemarowi za przekazanie niniejszej pocztówki do zbiorów Żarowskiej Izby Historycznej.

Posiadacie wiedzę na temat interesujących miejsc, budowli, a może znacie jakąś ciekawą historię ?? Podzielcie się z nami swoją wiedzą lub starociami z domowych strychów, głębokich szuflad oraz rodzinnych albumów. Wszelkie informacje, skany fotografii i dokumentów możecie przesyłać bez wychodzenia z domu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Skany bądź fotografie, oględziny wszelkich dokumentów i przedmiotów możemy wykonać również od ręki w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przy ul. Piastowskiej 10A. Utrwalmy wspólnie w słowie pisanym oraz wzbogacimy historię Naszej Małej Ojczyzny.

 

 

 

Opracowanie
Bogdan Mucha

© 2015 Żarowska Izba Historyczna

Saturday the 20th. By BlueHost Review and Affiliate Marketing.