Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Koperta/obwoluta listu z ŻZMO przekazana do Żarowskiej Izby Historycznej

Drukuj
Utworzono: środa, 20, czerwiec 2018

Kolejna korespondencyjna pamiątka w zbiorach Żarowskiej Izby Historycznej. Jest nią koperta/obwoluta listu wysłana z Żarowskich Zakładów Materiałów Ogniotrwałych do Bydgoskiego Przedsiębiorstwa Budowy Pieców Przemysłowych z ówczesną siedzibą przy ul. Ołowianej 10 w Bydgoszczy. Na kopercie widnieje stempel mechanicznej frankownicy z datą 2 maja 1991 roku oraz nalepka listu poleconego stemplowana datownikiem poczty w Żarowie. Kopertę/obwolutę listu przekazał do Żarowskiej Izby Historycznej pan Roman Wojtacha. Składamy panu Serdeczne Podziękowania.

 

 

 

Posiadacie wiedzę na temat interesujących miejsc, budowli, a może znacie jakąś ciekawą historię ?? Podzielcie się z nami swoją wiedzą lub starociami z domowych strychów, głębokich szuflad oraz rodzinnych albumów. Wszelkie informacje, skany fotografii i dokumentów możecie przesyłać bez wychodzenia z domu na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Skany bądź fotografie, oględziny wszelkich dokumentów i przedmiotów możemy wykonać również od ręki w Gminnym Centrum Kultury i Sportu w Żarowie przy ul. Piastowskiej 10A. Utrwalmy wspólnie w słowie pisanym oraz wzbogacimy historię Naszej Małej Ojczyzny.

 

Opracowanie
Bogdan Mucha

© 2015 Żarowska Izba Historyczna

Friday the 26th. By BlueHost Review and Affiliate Marketing.