Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Imbramowice - mieszkańcy

Drukuj
Utworzono: wtorek, 25, styczeń 2011

 

Imbramowice (Ingramsdorf) 1929-1942 rok 

 

Nazwisko

Imię

Zawód

Nr domu

Rok

Alscher

Hermann

Rentner

Russenhaus

1942

Alscher

Hermann

Arbeiter

 

1929

Anders

Robert

Ziegeleiarbeiter

29

1942

Anders

Robert

Arbeiter

 

1929

Arnold

Paul

Bahnhofswirt

 

1929

Arnold

Selma

Bahnhofswirtin

Stationsgebäude

1942

August

Gustav

Rentner

Oberhof

1942

August

Gustav

Ackerkutscher

 

1929

Auschner

Alfred

Schmied

32

1942

Auschner

Gustav

Arbeiter

 

1929

Auschner

Oswald

Kesselheizer

32

1942

Auschner

Oswald

Heizer

 

1929

Bachmann

Hermann

Hilfsweichenwärter

Beamtenhaus

1942

Bachmann

Hermann

Eisenbahnarbeiter

 

1929

Barthel

Hermann

Arbeiter

 

1929

Bartke

Josef

Telegraphenarbeiter

 

1929

Bartsch

Anna

 

 

1929

Bartsch

Franz

Rb.-Arbeiter

17

1942

Bartsch

Franz

Eisenbahnarbeiter

 

1929

Bartsch

Reinhold

Rb.-Bediensteter

Beamtenhaus

1942

Bartsch

Reinhold

Eisenbahnbediensteter

 

1929

Bauer

Paul

Kaufmann

 

1929

Baumann

Wilhelm

Arbeiter

 

1929

Becker

Franz

Schneider

 

1929

Becker

Paul

Landarbeiter

53

1942

Becker

Paul

Arbeiter

 

1929

Beer

Ernst

Aufseher

 

1929

Beilich

Karl

Rentner

17

1942

Beitlich

Karl

Arbeiter

 

1929

Bereska

Johann

Rangiermeister a.D.

36

1942

Bergel

Albert

Gastwirt

 

1929

Bergel

Pauline

Gastwirtin

10

1942

Berger

Friedrich

Amtsvorsteher

 

1942

Berger

Fritz

 

 

1929

Berger

Reinhold

Stellmachermeister

7

1942

Berger

Reinhold

Stellmacher

 

1929

Berner

Berthold

Schneidermeister

 

1929

Berner

Bertold

Stromgelderheber

10

1942

Blaschke

Emma

Häuslerin

41

1942

Blaschke

Emma

 

 

1929

Bleicher

Luise

Stellenbesitzer

 

1929

Bleicher

Richard

Landwirt

45

1942

Bleil

Erna

Diakonisse

 

1929

Bleil

Paul

Weichenwärter

Beamtenhaus

1942

Blüschke

Josefa

 

 

1929

Bohnert

Bernhard

Lehrer

 

1929

Bönsch

Ernst

Molkereigehilfe

5

1942

Bönsch

Josef

Ackerkutscher

24 b

1942

Bönsch

Josef

Arbeiter

 

1929

Bönsch

Paul

Arbeiter

24 b

1942

Bönsch

Paul

Arbeiter

 

1929

Brückner

Anna

 

9

1942

Brückner

Anna

Stellenbesitzer

 

1929

Deutschländer

Ernst

Kutscher

24 b

1942

Deutschländer

Ernst

Ackerkutscher

 

1929

Dorn

Hermann

Schrankenwärter

39 a

1942

Dorn

Hermann

Arbeiter

 

1929

Drescher

Emma

Rentnerin

 

1929

Dutsch

Ernst

Ackerkutscher

24 b

1942

Dutsch

Fritz

Zimmermann

 

1942

Dutsch

Fritz

Zimmerer

 

1929

Dutsch

Hermann

Straßenwärter

30 a

1942

Dutsch

Paul

Arbeiter

15

1942

Dutsch

Pauline

Rentnerin

27 a

1942

Eckert

Gustav

Maschinenführer

Inselhaus

1942

Eichler

Pauline

Rentnerin

Inselhaus

1942

Eifler

August

Rentner

29

1942

Eifler

August

Postschaffner

 

1929

Engebicht

Herbert

Buchhalter

 

1929

Engwicht

Herbert

Angestellter

23 b

1942

Exner

Alfred

Posthelfer

 

1942

Exner

Josef

Hilfsweichenwärter

 

1942

Exner

Paul

Landwirt

12

1942

Exner

Paul

Stellenbesitzer

 

1929

Feige

Berthold

Brenner

 

1929

Feige

Martha

Rentnerin

Tonwerke

1942

Felsmann

Hermann

Hausbesitzer

 

1929

Felsmann

Pauline

Rentnerin

23

1942

Förster

Heinrich

Bauer

8

1942

Förster

Heinrich

Stellenbesitzer

 

1929

Förster

Pauline

Rentnerin

36 b

1942

Franz

Heinrich

Rentner

Oberhof

1942

Fuchs

Emil

Oberinspektor

 

1929

Fürle

Anna

Landarbeiterin

Oberhof

1942

Fürle

Hermann

Landarbeiter

 

1942

Fürle

Hermann

Arbeiter

 

1929

Gaber

Wilhelm

Rb.-Betr.-Assistent

Beamtenhaus

1942

Gazmanga

Richard

Rammer

7

1942

Gazmanga

Richard

Arbeiter

 

1929

Gebauer

Luise

Diakonisse

21

1942

Gebauer

Luise

Diakonisse

 

1929

Geerge

Alfred

Gutsbesitzer

 

1929

Geerge

Richard

Stellenbesitzer

 

1929

George

Alfred

Fleischbeschauer

5

1942

George

Bertold

Landwirt

17

1942

Geyer

Friedrich

Melkermeister

Mittelhof

1942

Giehl

August

Straßenwärter

Zollhaus

1942

Giehl

Ernst

Arbeiter

 

1942

Giehl

Johann

Rentner

24 b

1942

Gietel

Hermann

Arbeiter

24 b

1942

Glaß

Gustav

Fahrradhändler

 

1929

Glaß

Pauline

 

25 b

1942

Glaß

Wilhelm

Elektromeister

25 b

1942

Glaß

Wilhelm

Elektro-Installationsmeister

 

1929

Grabsch

Karl

Schrankenwärter

5

1942

Grabsch

Karl

Schrankenwärter

 

1929

Grämmel

Hermann

Stellenbesitzer

 

1929

Grämmel

Max

Landwirt

4

1942

Grämmel

Paul

Müller

 

1929

Gruhn

Emil

Schneidermeister

10

1942

Gruhn

Emil

Schmiedemeister

 

1929

Grundmann

Paul

Straßenwärter

Zollhaus

1942

Grunwald

Anna

Landarbeiterin

Oberhof

1942

Grunwald

Anna

Arbeiterin

 

1929

Gühl

Ernst

Arbeiter

 

1929

Gühl

Johann

Kriegsinvalide

 

1929

Güsel

Hermann

Arbeiter

 

1929

Hamann

Hermann

Arbeiter

 

1929

Hamann

Josef

Landarbeiter

Inselhaus

1942

Hamann

Josepha

Rentnerin

 

1942

Hamann

Wilhelm

Maschinenführer

 

1929

Hanschke

Josef

Arbeiter

 

1929

Hanschke

Karl

Arbeiter

 

1929

Hansel

Wilhelm

Schmiedemeister

32

1942

Hansel

Wilhelm

Schmiedemeister

 

1929

Härtel

Paul

Ackerkutscher

Mittelhof

1942

Härtel

Pauline

Rentnerin

29

1942

Härtel

Richard

Landarbeiter

Oberhof

1942

Härtel

Wilhelm

Oberweichenwärter a.D.

31

1942

Härtel

Wilhelm

Oberweichenwärter a.D.

 

1929

Hartrumpf

Paul

Eisenbahnbediensteter

34 b

1942

Hartrumpf

Paul

Eisenbahnbediensteter

 

1929

Hauschke

Karl

Arbeiter

29

1942

Häusler

Erich

Landwirt

 

1929

Heiber

Alfred

Landwirt

 

1929

Heinrich

Friedrich

Stellenbesitzer

 

1929

Heinrich

Gustav

Ziegeleiarbeiter

50

1942

Heinrich

Gustav

Arbeiter

 

1929

Heinrich

Kurt

Landwirt

31

1942

Herda

Albert

Sattler

 

1929

Herda

August

Stellenbesitzer

 

1929

Herda

Georg

Tischler

 

1929

Herda

Paul

Landwirt

 

1929

Herda

Reinhold

Bäckermeister

22

1942

Herda

Reinhold

Bäckermeister

 

1929

Hertbitschke

Richard

Landarbeiter

Dominium

1942

Herzig

August

Eisenbahnassistent a.D.

 

1929

Herzig

Pauline

Rentnerin

27 a

1942

Herzig

Wilhelm

Eisenbahnassistent a.D.

 

1929

Herzig

Wilhelm

Schmied

 

1929

Heyber

Adolf

Arbeiter

39 a

1942

Heydebrandt

Ernst

Rittmeister a.D.

 

1929

Hipler

Paul I

Arbeiter

17

1942

Hipler

Paul I

Arbeiter

 

1929

Hipler

Paul II

Arbeiter

60

1942

Hipler

Paul II

Arbeiter

 

1929

Hofbauer

Konrad

Tischler

19

1942

Hoffmann

Bruno

Oberbahnhofsvorsteher

 

1929

Hoffmann

Hermann

Stellenbesitzer

 

1929

Hoffmann

Paul

Ziegelbrenner

15

1942

Hoffmann

Paul

Arbeiter

 

1929

Hoffmann

Pauline

Rentnerin

36

1942

Hübner

Paul

Kutscher

Mittehof

1942

Hübner

Paul

Arbeiter

16

1942

Huhn

Auguste

Rentnerin

34

1942

Huhn

Gustav

Ziegeleiarbeiter

31

1942

Huhn

Gustav

Arbeiter

 

1929

Huld

Fritz

Landwirt

14

1942

Huld

Hermann

Fleischermeister

31

1942

Huld

Richard

Landwirt

11

1942

Huld

Richard

Stellenbesitzer

 

1929

Huld

Wilhelm

Fleischermeister

31

1942

Huld

Wilhelm

Fleischermeister

 

1929

Ilchmann

Maria

Stellenbesitzer

 

1929

Ilchmann

Martha

Landwirtin

44

1942

Jäckel

Fritz

Schneider

22

1942

Jäckel

Fritz

Schneidermeister

 

1929

Jäckel

Kurt

Bäckermeister

29

1942

Jahndel

Josef

Postassistent

 

1929

Jung

Agnes

 

46

1942

Jung

Heinrich

Landwirt

47

1942

Jung

Heinrich

Rentner

24 b

1942

Jung

Heinrich

Invalide

 

1929

Jung

Josef

Postschaffner

 

1929

Jungnitsch

Paul

Landwirt

16

1942

Jungnitsch

Paul

Korbmachermeister

 

1929

Jungnitsch

Paul

Korbmacher

 

1929

Kabitzke

Ernst

Lohngärtner

 

1942

Kallert

Gustav

Ackerkutscher

Mittelhof

1942

Kallert

Hermann

Arbeiter

Triebweg

1942

Kanzog

Fritz

Schuhmacher

10

1942

Kanzog

Fritz

Schuhmachermeister

 

1929

Keller

Wilhelm

Arbeiter

35 a

1942

Kelter

Gerhard

Metalldreher

 

1929

Kietzlich

Elisabeth

Ziegeleiarbeiterin

60

1942

Kindler

Fritz

Arbeiter

35 b

1942

Kindler

Paul

Maurer

35 b

1942

Kindler

Paul

Maurer

 

1929

Kladny

Heinrich

Rangieraufseher

Beamtenhaus

1942

Klar

Hedwig

landw. Arbeiterin

Oberhof

1942

Klar

Paul

Ackerkutscher

24 b

1942

Klar

Richard

Telegraphenarbeiter

 

1929

Klenner

Josef

Postagent

23

1942

Klepatsch

Hermann

Fabrikarbeiter

35 b

1942

Klepatsch

Hermann

Arbeiter

 

1929

Klingberg

Agnes

Arbeiterin

29

1942

Kluge

 

Schaffer

 

1929

Knoll

Erich

Arbeiter

15

1942

Knoll

Hermann

Bahnarbeiter

39 a

1942

Knoll

Hermann

Arbeiter

 

1929

Knorn

Paul

Landwirt

25

1942

Knorn

Paul

Stellenbesitzer

 

1929

König

Paul

Pfarrer

52

1942

König

Paul

Pfarrer

 

1929

Koschel

Erna

Rentnerin

23

1942

Koske

Hermann

Aufseher

Mittelhof

1942

Kramer

Gerhard

Schlosser

27 a

1942

Krasniewski

Erich

Arbeiter

36

1942

Krause

Martha

 

 

1942

Krems

Emilie

Rentnerin

48

1942

Krems

Emma

Rentnerin

40

1942

Krems

Emma

Schneiderin

 

1929

Kriegel

Wilhelm

Arbeiter

50

1942

Krügel

Wilhelm

Arbeiter

 

1929

Kupke

Oswald

Tischler

 

1929

Kureck

Johann

Traktor-Führer

Dominium

1942

Langner

Hermann

Arbeiter

 

1929

Laugner

Hermann

Ziegeleiarbeiter

27 a

1942

Leber

Emilie

 

36 b

1942

Leber

Emilie

 

 

1929

Leber

Gustav

Stellenbesitzer

 

1929

Leber

Marie

Bäuerin

30 b

1942

Leuschner

Fritz

Landwirt

13

1942

Liebig

Gustav

Buchhalter

 

1929

Littmann

Wilhelm

Arbeiter

 

1929

Löffler

Hermann

Arbeiter

 

1929

Löfler

Hermann

Brenner

29

1942

Lorenz

August

Landwirt

40

1942

Lorenz

August

Stellenbesitzer

 

1929

Ludwig

Fritz

Arbeiter

46

1942

Luzenz

Agnes

Rentnerin

Dominium

1942

Maier

Bruno

Maurer

46

1942

Malowski

Agnes

Hebamme

 

1942

Mann

Reinhold

Kaufmann

24

1942

Mann

Reinhold

Kolonialwaren- Wein- Spirituosen-Großhandlung

 

1929

Manschke

Paul

Tischler

7

1942

Maretzky

Josef

Rentmeister

 

1929

Matejo

Josef

Klempner

36 b

1942

Merz

Fritz

Landarbeiter

36 b

1942

Merz

Fritz

Arbeiter

 

1929

Merz

Gustav

Arbeiter

 

1929

Metzner

Heinrich

Arbeiter

36 b

1942

Metzner

Heinrich

Arbeiter

 

1929

Metzner

Hermann

Arbeiter

 

1929

Metzner

Josef

Arbeiter

17

1942

Metzner

Josef

Arbeiter

 

1929

Mroß

Paul

Bahnhofsvorsteher

Stationsgebäude

1942

Müller

Josef

Melker

10

1942

Müller

Karl

Genarmerie-Hauptwachtmeister

 

1942

Müller

Richard

Landarbeiter

Dominium

1942

Nagel

Paul

Lohngärtner

24 b

1942

Nagel

Paul

Lohngärtner

 

1929

Neumann

Gustav

Kaufmann

 

1929

Neumann

Martha

 

33

1942

Olschinkt

Hans

Tierarzt

Posthaus

1942

Opitz

Erich

Ziegeleiarbeiter

39 a

1942

Otto

Heinrich

Schaffer

Mittelhof

1942

Paeßler

Alfred

Kaufmann

 

1942

Paeßler

Alfred

Kaufmann

 

1929

Paeßler

Kurt

Tierzuchtbeamter

 

1929

Paul

Alois

Rentner

 

1929

Paul

Robert

Kokereiarbeiter

36 a

1942

Paul

Robert

Arbeiter

 

1929

Pech

Paul

Schmied

Oberhof

1942

Peltre

Max

Arbeiter

5

1942

Petersilie

Maria

 

29

1942

Petsch

Hermann

Schuhmachermeister

 

1929

Pietsch

Auguste

Rentnerin

36

1942

Pietsch

Ernst

Steinschläger

29

1942

Pietsch

Paul

Arbeiter

 

1929

Pohl

Heinrich

Bahnarbeiter

 

1929

Pohl

Hermann

Stellenbesitzer

 

1929

Pohl

Maria

Landarbeiterin

15

1942

Prädelt

Wilhelm

Arbeiter

23

1942

Prenzel

Alois

Postschaffner

 

1929

Prüfer

Gustav

Landarbeiterin

Dominium

1942

Quander

Anna

Stellenbesitzer

 

1929

Raabe

Ernestine

Rentnerin

Oberhof

1942

Rateiski

Margarete

Postassistentin

 

1929

Rauschel

Mathilde

 

19

1942

Rauschel

Mathilde

Stellenbesitzer

 

1929

Reich

Bruno

Maurer

56

1942

Reich

Bruno

Maurer

 

1929

Reichelt

Anna

Rentnerin

 

1942

Reichelt

Josef

Ziegeleiarbeiter

22

1942

Reichelt

Josef

Arbeiter

 

1929

Reinelt

Karl

Rb.-Betriebs-Wärter

 

1942

Reinert

Maria

Arbeiterin

 

1929

Reinert

Maria

Landarbeiterin

48

1942

Renner

Ernst

Rottenführer

Stationsgebäude

1942

Richter

Alfons

Postschaffner

 

1929

Richter

Alfons

Postschaffner

 

1942

Richter

Heinrich

Ziegeleiarbeiter

41

1942

Riedel

Karl

Landwirt

9

1942

Ringel

Adolf

Arbeiter

 

1929

Ringel

Adolf

Arbeiter

39 a

1942

Rother

Gustav

Rentner

29

1942

Rother

Josef

Ackerkutscher

Mittelhof

1942

Rother

Josef

Arbeiter

46

1942

Rother

Josef

Ackerkutscher

 

1929

Rother

Karoline

 

 

1929

Rother

Paul

Schrankenwärter

35 a

1942

Rother

Paul

Eisenbahnbediensteter

 

1929

Rother

Reinhold

Rentner

35 b

1942

Rother

Reinhold

Arbeiter

 

1929

Rother

Wilhelm

Handelsmann

 

1929

Rüffer

August

Rb.-Assistent a.D.

 

1942

Rüffer

August

Eisenbahnbeamter

 

1929

Schammler

Heinrich

Lohngärtner

 

1929

Schammler

Luise

Arbeiterin

24 b

1942

Scharfenberg

Albert

Volksschullehrer

53

1942

Scharfenberg

Albert

Lehrer

 

1929

Schäuble

Anna

Rentnerin

41

1942

Scheidewig

Eduard

Kaufmann

 

1929

Scheidewig

Hermann

Lehrer

 

1929

Schenk

Fritz

Müller

35 a

1942

Scherfenberg

Albert

Lehrer i.R.

 

1929

Schiemann

Friedrich

Arbeiter

 

1929

Schmidt

Alfred

Rb.-Arbeiter

40

1942

Schmidt

Alfred

Eisenbahnarbeiter

 

1929

Schmidt

Anna

Landarbeiterin

24 b

1942

Schmidt

Anna

 

 

1929

Schmidt

Herbert

Arbeiter

34

1942

Schmidt

Hermann

Fabrikarbeiter

 

1929

Schmidt

Karl

Rb.-Schaffner a.D.

48

1942

Schmidt

Karl

Eisenbahnschaffner a.D.

 

1929

Schmidt

Max

Betriebsassistent

 

1929

Schneider

Rosina

Rentnerin

17

1942

Schneider

Rosine

 

 

1929

Scholz

Anna

Landarbeiterin

24 b

1942

Scholz

Bernhard

Landwirt

 

1929

Scholz

Gerhard

Volksschullehrer

52

1942

Scholz

Gerhard

Lehrer

 

1929

Scholz

Oswald

Rentner

11

1942

Scholz

Pauline

 

7

1942

Scholz

Reinhold

Bauer

18

1942

Scholz

Reinhold

Gutsbesitzer

 

1929

Schubert

August

Arbeiter

 

1929

Schubert

Berta

Ziegeleiarbeiterin

27 a

1942

Schubert

Emilie

 

23

1942

Schubert

Emilie

 

 

1929

Schwarzer

Josef

Schrankenwärter

Wärterhaus

1942

Seidel

Herbert

Frisörmeister

 

1929

Seidel

Martha

 

 

1942

Seidel

Reinhold

Friseurmeister

60

1942

Seidel

Reinhold

Frisörmeister

 

1929

Simon

Alfred

Fleischermeister

28

1942

Simon

Alfred

Fleischermeister

 

1929

Springer

Heinrich

Neubauer

43

1942

Springer

Wilhelm

Arbeiter

41

1942

Springer

Wilhelm

Arbeiter

 

1929

Stehr

Ernestine

Arbeiterin

 

1929

Stehr

Franz

Friseur

35

1942

Stehr

Franz

Rentner

27

1942

Stehr

Franz

Eisenbahnbeamter

 

1929

Steller

Richard

Arbeiter

46

1942

Stief

Gustav

Rb.-Arbeiter

57 a

1942

Stief

Gustav

Weichensteller

 

1929

Stief

Hermann

Hausbesitzer

 

1929

Stock

Karl

Postschaffner

 

1929

Stollecky

Karl

Tischlermeister

49

1942

Stollecky

Karl

Tischlermeister

 

1929

Süßenbach

Gustav

Arbeiter

40

1942

Süßenbach

Gustav

Arbeiter

 

1929

Thomas

Ernst

Lohngärtner

24 b

1942

Thomas

Ernst

Lohngärtner

 

1929

Thomas

Wilhelm

Bauer

26

1942

Thomas

Wilhelm

Gutsbesitzer

 

1929

Töpsch

Heinrich

Ackerkutscher

 

1929

Trautmann

Auguste

 

 

1942

Trautmann

Fritz

Arbeiter

 

1942

Treiber

Gustav

Arbeiter

29

1942

Treiber

Gustav

Arbeiter

 

1929

Treiber

Heinrich

Maurer

34

1942

Treiber

Heinrich

Maurer

 

1929

Treiber

Hermann

Arbeiter

 

1929

Treiber

Karl

Bürgermeister

60

1942

Treiber

Karl

Tischlermeister

 

1929

Treiber

Mathilde

Rentnerin

3

1942

Treiber

Pauline

Rentnerin

35 a

1942

Treiber

Richard

Bäckermeister

34

1942

Treiber

Richard

Bäckermeister

 

1929

Tusch

Werner

Gutsinspektor

Dominium

1942

Ulbrich

Fritz

Arbeiter

14 b

1942

Ulbrich

Fritz

Arbeiter

 

1929

Unverricht

Gerhard

Arbeiter

27 a

1942

Viering

Reinhold

Stellmacher

 

1929

Viering

Reinhold

Stellmacher

24 b

1942

Vogel

Anna

Rentnerin

24 b

1942

Vogel

Hermann

Arbeiter

 

1929

Vogel

Hermann

Arbeiter

39 a

1942

Vogel

Wilhelm

Arbeiter

 

1929

Wabnitz

Gertrud

 

29

1942

Walter

Heinrich

Arbeiter

 

1929

Walter

Heinrich

Rentner

57 b

1942

Walter

Rudolf

Maurer

55

1942

Walzel

Pauline

Arbeiterin

 

1929

Weidner

Paul

Arbeiter

 

1929

Weidner

Paul

Ziegeleiarbeiter

36 b

1942

Weidner

Paul jun.

Arbeiter

 

1929

Weigelt

Paul

Arbeiter

 

1929

Weigelt

Paul

Arbeiter

5

1942

Weißbrich

Paul

Rb.-Betriebsassistent

Einfamilienhaus

1942

Welz

Paul

Eisenbahnbediensteter

 

1929

Wengler

Richard

Stellmacher

 

1929

Werner

Johann

Betriebsinspektor

 

1929

Werner

Magdalena

 

32

1942

Werner

Wilhelm

Kutscher

Mittelhof

1942

Wilhelm

Pauline

 

23

1942

Winter

August

Ackerkutscher

 

1929

Winter

August

Rentner

Oberhof

1942

Winter

Franz

Arbeiter

 

1929

Winter

Franz

Arbeiter

3

1942

Winter

Fritz

Landarbeiter

16

1942

Winter

Heinrich

Gastwirt

24

1942

Winter

Heinrich

Gemeindewächter

 

1942

Winter

Hermann

Arbeiter

 

1929

Winter

Josef

Ackerkutscher

 

1929

Winter

Paul

Kutscher

39

1942

Wohlfahrt

Emma

Gutsbesitzer

 

1929

Wohlfahrt

Emma

Bäuerin

20

1942

Woitzik

Albert

Gärtner

 

1929

Wölfel

Gustav

Stellenbesitzer

 

1929

Wolff

Wilhelm

Volksschullehrer

52

1942

Wunder

Anita

Wirschaftsgehilfin

 

1929

Wuttke

Gerhard

Landwirt

6

1942

Wuttke

Richard

Bauer

4

1942

Wuttke

Wilhelm

Stellenbesitzer

 

1929

Wuttke

Wilhelm

 

6

1942

Zahl

Hermann

Ackerkutscher

 

1929

Zahl

Hermann

Ackerkutscher

Mittelhof

1942

Zegula

Maria

Rentnerin

29

1942

Zeise

Paul

Rentner

27 a

1942

Zenker

Bruno

Postmeister

 

1929

Zobel

Paul

Tischler

 

1929

Opracowanie
Bogdan Mucha

 

© 2015 Żarowska Izba Historyczna

Thursday the 19th. By BlueHost Review and Affiliate Marketing.