Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Łażany - mieszkańcy

Drukuj
Utworzono: wtorek, 25, styczeń 2011

 

Łażany (Laasan) 1942 rok

 

Nazwisko

Imię

Zawód

Nr domu

Rok

Adamietz

Heinrich

Arbeiter

50

1942

Anderseck

Karl

Arbeiter

35

1942

Bänsch

Richard

Arbeiter

Beatenwald

1942

Bartels

Manfred

Wirtschaftsinspektor

Dominium

1942

Barth

Paul

Arbeiter

37

1942

Bartsch

Alfred

Melkermeister

Dominium

1942

Bastin

Emma

 

Gemeindehaus 1

1942

Bastin

Emma

 

60

1942

Bastin

Karl

Arbeiter

60

1942

Bastin

Pauline

Rentnerin

55

1942

Becker

Bernhard

Sattler

63

1942

Bein

Georg

Laborant

63

1942

Bein

Martin

Rentner

22

1942

Bein

Richard

Arbeiter

57

1942

Bein

Wilhelm

Arbeiter

Gemeindehaus 5

1942

Bergelt

Hermann

Arbeiter

Gemeindehaus 1

1942

Bias

Heinrich

Müllermeister

40

1942

Bienert

Rudolf

Sattlermeister

61

1942

Biewald

Hermann

Kraftfahrer und Diener

Schloßhof

1942

Biewald

Karl

Straßenwärter

29

1942

Binner

Gustav

Arbeiter

Gemeindehaus 7

1942

Blichmann

Berta

 

51

1942

Blichmann

Heinrich

Arbeiter

Gemeindehaus 8

1942

Blichmann

Paul

Arbeiter

Siedlung

1942

Blichmann

Paul

Müller

10 /11

1942

Blischke

Paul

Arbeiter

35

1942

Blümel

Artur

 

 

1942

Blümel

Erwin

Bauer

23 /24

1942

Blümel

Wilhelm

Bauer

34

1942

Blüschke

Alois

Arbeiter

1

1942

Blüschke

Ewald

Arbeiter

7

1942

Blüschke

Hermann

Arbeiter

7

1942

Blüschke

Paul

Rentner

7

1942

Bräuer

Pauline

 

57

1942

Breuer

Auguste

Rentnerin

Dominium

1942

Breuer

Heinrich

Arbeiter

Dominium

1942

Breuer

Paul

Ackerkutscher

Dominium

1942

Breuer

Richard

Arbeiter

9

1942

Brotkorb

Anna

 

36

1942

Brotkorb

Hermann

Rottwachtmeister d.R.

53

1942

Buchwald

Auguste

Rentnerin

63

1942

Bürgel

Walter

Arbeiter

47

1942

Conrad

Heinrich

Schlosser

42

1942

Damm

Ida

 

 

1942

Deutscher

Johann

Kaftfahrer

59

1942

Deutscher

Robert

Rentner

59

1942

Dittmann

Paul

Arbeiter

50

1942

Dittmann

Pauline

Rentnerin

35

1942

Dreßler

Wilhelm

Schuhmachermeister

31

1942

Dutsch

Gustav

Arbeiter

8

1942

Dutsch

Hermann

Arbeiter

28

1942

Dutsch

Johanna

 

Gemeindehaus 1

1942

Dutsch

Paul

Arbeiter

7

1942

Engel

Willi

Revierförster

Beatenwald

1942

Ernst

Anna

 

53

1942

Ernst

Richard

Arbeiter

55

1942

Fechler

Pauline

 

Gemeindehaus 9

1942

Fellendorf

Ernestine

Rentnerin

35

1942

Fellendorf

Paul

Arbeiter

Gemeindehaus 7

1942

Felsmann

Artur

Händler

42

1942

Felsmann

Paul

Korbmacher

42

1942

Felsmann

Richard

Korbmachermeister

 

1942

Fichtner

Martha

 

22 a

1942

Fichtner

Paul

Arbeiter

22

1942

Fichtner

Paul

Arbeiter

50 a

1942

Fiebig

Berta

Rentnerin

Gemeindehaus 1

1942

Fiebig

Heinrich

Arbeiter

9

1942

Fiebig

Hermann

Stellmacher

22

1942

Fiebig

Paul

Arbeiter

35

1942

Fiebig

Paul

Rentner

36

1942

Fiebiger

Emilie

 

Gemeindehaus 1

1942

Fischer

Pauline

 

35

1942

Fischer

Robert

Tischler

Siedlung

1942

Fluder

Anna

 

35

1942

Fluder

Ernst

Arbeiter

64

1942

Fluder

Heinrich

Kesselschmied

2

1942

Fluder

Pauline

 

Gemeindehaus 3

1942

Franz

Heinrich

Ackerkutscher

34

1942

Frenzel

Hermann

Arbeiter

60

1942

Fuchs

Ferdinand

Tischler

Dominium

1942

Gaber

Karl

Rentner

7

1942

Gerlich

Gertrud

 

22 a

1942

Giesel

Gustav

Ackerkutscher

Dominium

1942

Glatzel

Emilie

 

47

1942

Göder

Erhard

Schlosser

64

1942

Göhlich

Pauline

 

60

1942

Gramer

Alfred

Former

1

1942

Gramer

Hermann

Arbeiter

1

1942

Gramer

Paul

Schlosser

63

1942

Grüttner

Reinhold

Arbeiter

Gemeindehaus 8

1942

Gühmann

Reinhard

Arbeiter

35

1942

Gulde

Gustav

 

 

1942

Guschke

Martha

 

47

1942

Guschke

Pauline

 

Gemeindehaus 1

1942

Hahn

Heinrich

Schneider

37

1942

Hahn

Paul

Schlosser

Gemeindehaus 6

1942

Hahn

Pauline

 

60

1942

Hamann

Gustav

Rentner

63

1942

Hänsch

Wilhelm

Lehrer und Standesbeamter

65

1942

Hauke

Adolf

 

44

1942

Hauke

Anna

 

16

1942

Hauke

Bruno

 

44

1942

Hauke

Gustav

Arbeiter

22

1942

Hauke

Gustav

Arbeiter

23 /24

1942

Hauke

Heinrich

Rentner

60

1942

Hauke

Martin

Arbeiter

2

1942

Hauke

Paul

Brunnenbauunternehmer

44

1942

Hauke

Paul

Arbeiter

15

1942

Hauke

Paul

Straßenwärter

1

1942

Hauke

Wilhelm

Pförtner

Gemeindehaus 5

1942

Hecker

Oswald

Arbeiter

Gemeindehaus 6

1942

Heiber

Konrad

Bürgermeister

27

1942

Heichelt

Anna

 

41

1942

Heichelt

Frieda

 

35

1942

Heidenreich

Pauline

 

62

1942

Heidler

Alfred

Milchprobennehmer

40

1942

Heilmann

Hermann

Klempnermeister

57

1942

Heilmann

Ida

 

8

1942

Heilmann

Robert

Werkmeister

8

1942

Heinrich

Ernst

Arbeiter

55

1942

Heinzel

Elise

 

40

1942

Heinzel

Ernestine

 

2

1942

Heinzel

Gustav

Schlosser

Gemeindehaus 11

1942

Hellmann

Josef

Maurer

Siedlung

1942

Henke

Ernestine

 

Gemeindehaus 1

1942

Hennig

Gustav

Schlossgärtner

Dominium

1942

Hentschel

August

Arbeiter

Gemeindehaus 5

1942

Hentschel

Gustav

Rentner

9

1942

Hentschel

Paul

Gend.-Hauptwachtmeister

57

1942

Hermann

Gustav

Arbeiter

Dominium

1942

Hindorf

Georg

Lehrer

65

1942

Hirsch

Gustav

Rentner

66

1942

Hirsch

Luise

 

50

1942

Hirsch

Paul

Arbeiter

55

1942

Hirsch

Paul

Bauunternehmer

49

1942

Hirsch

Pauline

 

63

1942

Hirsch

Reinhold

Arbeiter

45

1942

Hirsch

Richard

Arbeiter

50

1942

Hoffmann

Alfred

Tischler

Siedlung

1942

Hoffmann

Artur

Arbeiter

64

1942

Hoffmann

August

Arbeiter

Siedlung

1942

Hoffmann

Elfriede

Lehrerin

65

1942

Hoffmann

Heinrich

Werkmeister

44

1942

Hoffmann

Josef

Arbeiter

55

1942

Hoffmann

Karl

Rentner

Siedlung

1942

Höhm

Erich

Friseur

25

1942

Hoinke

Paul

Rentner

Gemeindehaus 6

1942

Hübner

Hermann

Arbeiter

13

1942

Hübner

Hermann

Arbeiter

36

1942

Jahn

Otto

Arbeiter

22 a

1942

Jankowsky

Wladislaus

Arbeiter

64

1942

Jentsch

Robert

Zimmermann

35

1942

Kahlert

Hermann

Rentner

15

1942

Kahlert

Paul

Arbeiter

15

1942

Kaltersbach

Paul

Futtermann

40

1942

Karger

Max

Gemeindegehilfe

Gemeindehaus 4

1942

Karisch

Hermann

Rentner

30

1942

Karsch

Ernst

Maurer

13

1942

Karsch

Wilhelm

Rentner

13

1942

Kaschytza

Roman

Hauptlehrer

65

1942

Käthner

Fritz

Rittergutspächter

Dominium

1942

Kauczor

Hedwig

 

1

1942

Keil

Gustav

Werkemsiter

Gemeindehaus 7

1942

Keil

Hermann

Maurer

Siedlung

1942

Kinzl

Elfriede

 

52

1942

Kleinert

August

Rentner

3

1942

Kleinert

Emma

Arbeiterin

53

1942

Klenner

Anna

 

55

1942

Klenner

Paul

Arbeiter

62

1942

Klose

Eduard

Fabrikarbeiter

5

1942

Klose

Gustav

Tischlermeister

Dominium

1942

Klotz

Walter

Arzt

66

1942

Knoblich

Ernst

Landarbeiter

Dominium

1942

Koch

Wilhelm

Arbeiter

Gemeindehaus 10

1942

Krause

Emma

 

62

1942

Krause

Ernst

Konditor

30

1942

Krause

Fritz

Schlosser

Gemeindehaus 11

1942

Krause

Heinrich

Bäckermeister

30

1942

Krause

Heinrich

Arbeiter

62

1942

Krause

Martha

 

13

1942

Krebs

Bruno

Landwirt

33

1942

Krebs

Gustav

Arbeiter

Gemeindehaus 4

1942

Krebs

Hermann

Arbeiter

2

1942

Krebs

Hermann

Arbeiter

35

1942

Krebs

Paul

 

33

1942

Krischer

Adolf

Rentner

16

1942

Kuhn

Heinrich

Landwirt

54

1942

Kühn

Paul

Rentner

62

1942

Kunze

Paul

Maurer

Siedlung

1942

Kurzer

Reinhold

Arbeiter

62

1942

Kuttert

Oskar

Fleischermeister

26

1942

Letzel

Heinrich

Rentner

55

1942

Liersch

Hermann

Arbeiter

55

1942

Lorenz

Auguste

 

Gemeindehaus 4

1942

Ludwig

Paul

Arbeiter

3

1942

Malicke

Helene

 

34

1942

Malicke

Paul

 

56

1942

Malo

Paul

Arbeiter

53

1942

Malo

Pauline

 

55

1942

Mann

Gustav

 

66 a

1942

Mann

Hermann

 

17

1942

Mann

Paul

Arbeiter

Gemeindehaus 2

1942

Mann

Paul

Arbeiter

Gemeindehaus 7

1942

Mannig

Gustav

Landwirt

6

1942

Mannig

Richard

Gärtner

Gemeindehaus 3

1942

Marsch

Alfred

Arbeiter

22 a

1942

Marsch

Ernestine

 

36

1942

Marsch

Gustav

Vorarbeiter

22 a

1942

Matthes

Berta

 

41

1942

Meisel

Anna

 

52

1942

Meisel

August

Tischler

52

1942

Meisel

Paul

Maurer

51

1942

Melzig

Berta

 

35

1942

Melzig

Ernst

Postagent

45

1942

Melzig

Fritz

Arbeiter

62

1942

Melzig

Gustav

Maurer

12

1942

Melzig

Heinrich

Arbeiter

12

1942

Melzig

Hildegard

 

35

1942

Melzig

Paul

Kutscher

60

1942

Mildau

Luise

Gemeindeschwester

Gemeindehaus 2

1942

Münch

Paul

Schmied

14

1942

Münzberger

Rudolf

Ackerkutscher

Dominium

1942

Nenwig

Johanna

 

5

1942

Neugebauer

August

Arbeiter

Gemeindehaus 3

1942

Nickel

Hermann

Arbeiter

62

1942

Nitschke

Martha

Arbeiterin

Gemeindehaus 1

1942

Nöpel

Pauline

 

42

1942

Paschke

Paul

Arbeiter

Gemeindehaus 1

1942

Pelkner

Anna

 

35

1942

Pelkner

Heinrich

Arbeiter

36

1942

Pfeil-Burghaus

Niklas von

 

Schloß

1942

Philipp

Hermann

Arbeiter

Gemeindehaus 10

1942

Philipp

Hermann

Vorarbeiter

41

1942

Philipp

Paul

Arbeiter

1

1942

Pietsch

Hermann

Korbmacher

42

1942

Pohl

Gustav

Maurer

Siedlung

1942

Pohl

Karl

Maurer

40

1942

Polte

Paul

Rentner

49

1942

Polte

Paul

Schmied

48

1942

Polte

Robert

Landwirt

48

1942

Pravatke

Gustav

Arbeiter

55

1942

Pusch

August

Arbeiter

10 /11

1942

Quetschlich

Ernestine

 

Gemeindehaus 12

1942

Rathmann

Alfred

Arbeiter

55

1942

Rathmann

Anna

 

5

1942

Rathmann

Maria

 

1

1942

Rathmann

Richard

Tischlermeister

Siedlung

1942

Rauer

August

Stellmacher

Gemeindehaus 5

1942

Rauer

Ernst

Arbeiter

1

1942

Rebiger

Selma

Arbeiterin

32

1942

Regber

Fritz

Arbeiter

Gemeindehaus 7

1942

Reichel

Fritz

Kaufmann

56

1942

Reichelt

Paul

Zimmermann

30

1942

Reiprich

Felix

Rentner

Gemeindehaus 2

1942

Reiprich

Paul

Arbeiter

Gemeindehaus 12

1942

Renner

Paul

Rb.-Hilfs-Betriebsassistent

7

1942

Richter

Selma

 

32

1942

Riediger

Otto

Brunnenbauer

48

1942

Rögel

Franz

Rentner

55

1942

Rother

Alfons

Arbeiter

Gemeindehaus 1

1942

Rudolph

Heinrich

Schuhmachermeister

41

1942

Ruppelt

Emilie

 

35

1942

Ruppelt

Georg

Schlosser

55

1942

Rupprecht

Franz

Fleischermeister

43

1942

Salzbrunn

Paul

Schlosser

41

1942

Sauer

Anna

 

50

1942

Schaal

Alfred

Arbeiter

2

1942

Schaal

Anna

 

18 /21

1942

Schaal

Paul

Arbeiter

5

1942

Schade

Willi

Arbeiter

60

1942

Scharf

Anna

 

Gemeindehaus 9

1942

Scharf

Oswald

Laborant

Gemeindehaus 9

1942

Scharf

Paul

Arbeiter

30

1942

Schaube

Alfred

Bauunternehmer

Siedlung

1942

Schaube

Anna

 

29

1942

Schenk

Paul

Rentner

47

1942

Schilder

Berta

 

61

1942

Schilder

Paul

Rentner

Gemeindehaus 1

1942

Schilling

Anna

 

Dominium

1942

Schilling

Oskar

Arbeiter

Dominium

1942

Schilling

Oswald

Arbeiter

34

1942

Schilling

Paul

Landarbeiter

Gemeindehaus 3

1942

Schmidt

Alfred

Arbeiter

Gemeindehaus 10

1942

Schmidt

Alfred

Arbeiter

55

1942

Schmidt

Anna

 

23 /24

1942

Schmidt

Frieda

 

35

1942

Schmidt

Fritz

Arbeiter

63

1942

Schmidt

Gustav

Arbeiter

22

1942

Schmidt

Heinrich

Schneider

58

1942

Schmidt

Hermann

Schlosser

47

1942

Schmidt

Paul

Arbeiter

Gemeindehaus 3

1942

Schmidt

Paul

Arbeiter

47

1942

Schmidt

Richard

Arbeiter

Gemeindehaus 4

1942

Schmidt

Wilhelm

Arbeiter

Gemeindehaus 9

1942

Schneider

Gertrud

 

37

1942

Scholz

Alfred

Bauer

18 /21

1942

Scholz

Anna

 

55

1942

Scholz

August

Rentner

35

1942

Scholz

Ernst

Verwaltungsangestellter

58

1942

Scholz

Hermann

Arbeiter

31

1942

Scholz

Oskar

Bauer

1

1942

Scholz

Paul

 

35

1942

Scholz

Selma

 

18 /21

1942

Scholz

Wilhelm

Mühlenarbeiter

54

1942

Schön

Martin

Landwirt

32

1942

Schönbach

Richard

Arbeiter

Siedlung

1942

Schöpe

Pauline

 

22 a

1942

Schöps

Gustav

Landwirt

46

1942

Schubert

Gustav

Vorkosthändler

61

1942

Schubert

Pauline

 

55

1942

Schwarzer

Alfred

Arbeiter

29

1942

Schwarzer

Wilhelm

Arbeiter

Gemeindehaus 3

1942

Seidel

Paul

Fahrradhändler

Siedlung

1942

Seliger

Robert

Arbeiter

55

1942

Siebenschuh

Hermann

Arbeiter

Gemeindehaus 2

1942

Skeide

Artur

Schmiedemeister

28

1942

Skeide

Gustav

Arbeiter

Siedlung

1942

Skeide

Paul

Fleischermeister

28

1942

Skeide

Richard

Arbeiter

Siedlung

1942

Sommer

Ida

 

30

1942

Sommer

Pauline

 

60

1942

Sommer

Wilhelm

Arbeiter

Gemeindehaus 7

1942

Springer

Berta

 

47

1942

Stalke

Richard

Landarbeiter

Dominium

1942

Stumpe

Emma

 

Dominium

1942

Stumpe

Martha

 

55

1942

Szuflita

Anna

Arbeiterin

Dominium

1942

Täsler

Martha

 

4

1942

Teichert

Ernestine

 

55

1942

Teichert

Ernst

Zimmermann

Siedlung

1942

Teichert

Heinrich

Arbeiter

53

1942

Teichert

Helmut

Arbeiter

55

1942

Teichert

Hermann

Gemeindeschr.

Gemeindehaus 4

1942

Teichert

Pauline

 

47

1942

Teichert

Wilhelm

Arbeiter

Gemeindehaus 3

1942

Teschner

Bernhard

Arbeiter

55

1942

Teschner

Gertrud

Arbeiterin

55

1942

Teschner

Paul

Treckerführer

Dominium

1942

Teschner

Richard

Arbeiter

31

1942

Teuber

Josef

Arbeiter

Gemeindehaus 2

1942

Thamm

Heinrich

Arbeiter

55

1942

Thiel

Alfons

Landwirt

53

1942

Thiel

August

Arbeiter

Gemeindehaus 9

1942

Thiel

Paul

Kutscher

Dominium

1942

Thiel

Paul

Maurer

55

1942

Thiel

Robert

Landwirt

53

1942

Tiepolt

Friedrich

Rentner

Siedlung

1942

Titze

Emil

Kantinenpächter

Gemeindehaus 6

1942

Tschee

August

Landwirt

38

1942

Tschee

Auguste

 

45

1942

Tschee

Hermann

Rentner

38

1942

Tschee

Martha

 

38

1942

Türke

Artur

Stellmacher

49

1942

Türke

August

Landwirt

10 /11

1942

Türke

Paul

Maurer

Gemeindehaus 8

1942

Übrick

Alfred

Arbeiter

2

1942

Ulbrich

Pauline

 

22

1942

Ullrich

Maria

 

Beatenwald

1942

Urban

Fritz

Arbeiter

Gemeindehaus 1

1942

Vogel

Karl

Rentner

63

1942

Wagner

Hermann

Ofensetzmeister

1

1942

Wagner

Paul

Arbeiter

Gemeindehaus 5

1942

Wagner

Pauline

 

52

1942

Walter

Alfred

Schlosser

38

1942

Walter

Fritz

Arbeiter

15

1942

Walter

Ida

 

5

1942

Weber

Hedwig

 

35

1942

Weiß

Alfred

Arbeiter

55

1942

Weiß

Emil

Arbeiter

Gemeindehaus 8

1942

Weiß

Hermann

Arbeiter

Gemeindehaus 1

1942

Wenzig

Maria

 

60

1942

Werner

Pauline

 

35

1942

Wicke

Wilhelm

Rentner

63

1942

Wickner

Martin

Schmied

Dominium

1942

Wilde

Alfred

Arbeiter

Gemeindehaus 2

1942

Wilde

Anna

 

42

1942

Wilde

Georg

Nachtwächter u. Gemeindebote

55

1942

Wilde

Theodor

Arbeiter

22

1942

Winkler

August

Arbeiter

50

1942

Winter

Josef

Arbeiter

18 /21

1942

Winter

Paul

Arbeiter

18 /21

1942

Wollek

Alfred

Schneider

66 a

1942

Zeppmäusel

Hermann

Landarbeiter

Dominium

1942

Zeppmäusel

Wilhelm

Rentner

Dominium

1942

Zimmer

Alfred

Tischler

Gemeindehaus 12

1942

Zimmer

August

Arbeiter

Gemeindehaus 2

1942

Zimmer

Auguste

 

 

1942

Zimmer

Heinrich

Rentner

36

1942

Zimmer

Martha

Arbeiterin

Gemeindehaus 11

1942

Zimmer

Martha

 

Gemeindehaus 12

1942

Zimmer

Paul

Landarbeiter

Dominium

1942

Zimmer

Richard

Arbeiter

2

1942

Opracowanie
Bogdan Mucha

 

© 2015 Żarowska Izba Historyczna

Wednesday the 18th. By BlueHost Review and Affiliate Marketing.