Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Siedlimowice - mieszkańcy

Drukuj
Utworzono: wtorek, 25, styczeń 2011

 

Siedlimowice (Schönfeld) 1929-1942 rok

 

Nazwisko

Imię

Zawód

Nr domu

Rok

Ansorge

Gustav

Schneider

4

1929

Ansorge

Gustav

Rentner

29

1942

Aust

Josef

Obergärtner

3

1942

Bergmann-Korn

Richard von

 

Schloß

1942

Blaschke

Gustav

Dom.-Arbeiter

22

1929

Blaschke

Gustav

Landarbeiter

22

1942

Blaschke

Hermann

Dom.-Arbeiter

3

1929

Blaschke

Hermann

Landarbeiter

3

1942

Brieger

Paul

Müller

5

1942

Dittrich

Heinrich

Dom.-Arbeiter

3

1929

Dittrich

Heinrich

Rentner

3

1942

Dittrich

Max

Dominium-Stellmacher

21

1942

Dühring

Luise

Lehrerin

 

1929

Eckardt

Gustav

Mühlenarbeiter

2

1942

Eckardt

Paul

Zimmermann

2

1929

Eckardt

Wilhelm

Dom.-Arbeiter

2

1929

Eckardt

Wilhelm

Landarbeiter

21

1942

Eckert

Hermann

Schleußer

 

1929

Eckert

Hermann

Viehschleußer

Dominium

1942

Eichner

Alfred

Mühlenarbeiter

7

1942

Endell

Karl

Expedient

1

1929

Engelmann

Arno

Maurer

14

1929

Engelmann

Arno

Maurer

29

1942

Fronzeck

Robert

Prokurist

26

1929

Fuchs

Frieda

Damenschneiderin

9

1942

Fuchs

Wilhelm

Dom.-Arbeiter

21

1929

Fürle

Auguste

Arbeiterin

22

1929

Fürle

Auguste

Rentnerin

22

1942

Goldbach

Gotthard

Wirschafts-Assistent

21

1929

Göllner

Alfred

Schuhmacher

5

1942

Göllner

Hermann

Kraftwagenführer

5

1929

Göllner

Hermann

Kraftfahrer

5

1942

Gregor

Paul

Schmiedemeister

30

1929

Grundke

Alfred

Sattlermeister und Postzusteller

18

1942

Hacke

Hermann

Schuhmachermeister

27

1929

Hacke

Hermann

Hausbesitzer

24

1929

Hacke

Hermann

Häusler und Landarbeiter

24

1942

Hacke

Hermann

Schuhmacher und Gemeindediener

27

1942

Hacke

Pauline

Dom.-Arbeiterin

22

1929

Hennig

Paul

Obergärtner

3

1929

Hörnig

Alfred

Prokurist

2

1942

Hübner

Albert

Kutscher

 

1929

Hübner

Albert

Kutscher

Dominium

1942

Ilgner

Otto

Stellenbesitzer

19

1929

Ilgner

Otto

Landwirt

19

1942

Klemt

Adolf

Maschinist

7

1929

Klemt

Adolf

Maschinist

7

1942

Kluge

Richard

Kraftfahrer

7

1942

Kluge

Wilhelm

Mühlenkutscher

7

1929

Kluge

Wilhelm

Rentner

5

1942

König

Alfred

Buchhalter

1

1929

Kramer

Minna

Gasthofbesitzer

15

1929

Kramer

Minna

 

15

1942

Kramer's

 

 

 

1929

Krembzow

Wilhelm

Gutsverwalter

 

1929

Kriegel

August

Dom.-Arbeiter

22

1929

Langer

Alfred

Bauer

12

1942

Langer

Anna

Landarbeiterin

Dominium

1942

Langer

Hermann

Gutsbesitzer

12

1929

Langer

Hermann

Dom.-Arbeiter

21

1929

Langer

Hermann

Bauer und Bürgermeister

12

1942

Letzel

August

Stellenbesitzer

6

1929

Letzel

Berte

 

6

1942

Letzel

Max

Rentner

21

1942

Liebich

Auguste

 

17

1929

Liebich

Auguste

Landarbeiterin

Dominium

1942

Ludwig

Paul

Landarbeiter

22

1942

Ludwig

Reinhold

Wegearbeiter

22

1929

Ludwig

Reinhold

Landarbeiter

22

1942

Mehl

August

Kraftwagenführer

 

1929

Meinaß

Otto

Elektromeister

9

1942

Müller

Paul

Kutscher

6

1929

Neudeck

Charlotte

Kinderpflegerin

 

1929

Pelka

Paul

Mühlenkutscher

7

1929

Pelka

Paul

Straßenbauarbeiter

18

1942

Peters

Max

Diener

Schloß

1942

Pohl

Emil

Landwirt

20

1929

Pohl

Heinrich

Landwirt

20

1929

Pohl

Heinrich

Bauer

20

1942

Pohl

Luise

Stellenbesitzer

20

1929

Priefel

Hermann

Müller

27

1929

Rahner

Gerhard

Kaufmann

2

1942

Rauer

August

Mühlenarbeiter

7

1929

Rauer

August

Dom.-Arbeiter

22

1929

Rauer

August

Landarbeiter

22

1942

Rauer

August

Rentner

7

1942

Richter

Ernestine

Wirtschafterin

1

1929

Richter

Gustav

Tischlermeister

25

1929

Richter

Wilhelm

Tischlermeister

25

1929

Richter

Wilhelm

Tischlermeister

25

1942

Scheunert

Oskar

Schmiedemeister

30

1942

Schicke

Franz

Hausbesitzer

13

1929

Schicke

Paul

Landwirt

13

1942

Schneider

Gustav

Gartenarbeiter

 

1929

Schneider

Gustav

Gartenarbeiter

Dominium

1942

Schober

Agnes

Rentnerin

14

1942

Schober

Alfred

Landwirt

14

1942

Schober

Hedwig

Stellenbesitzer

14

1929

Scholz

Alban

Lehrer

Schule

1942

Scholz

Thusnelda

Diakonisse

1

1929

Scholz

Wilhelm

Fabrikarbeiter

20

1929

Scholz

Wilhelm

Mühlenarbeiter

5

1942

Schuhmann

Paul

Mühlenarbeiter

1

1929

Schumann

Paul

Kraftfahrer

5

1942

Schwarzer

Paul

Müller

2

1942

Seidel

Richard

Gutsbesitzer

9

1929

Stenzel

Erwin

Landwirt

15

1929

Süßenbach

Fritz

Mühlenkutscher

5

1929

Süßenbach

Fritz

Mühlenarbeiter

5

1942

Süßenbach

Wilhelm

Fabrikarbeiter

8

1929

Süßenbach

Wilhelm

Arbeiter

8

1942

Thiel

Christiane

Arbeiterin

 

1929

Tischer

Karl

Dom.-Arbeiter

22

1929

Tischer

Karl

Landarbeiter

22

1942

Tischer

Martha

Landarbeiterin

22

1942

Vogel

Karl

Inspektor

Dominium

1942

Vogt

Robert

Mühlenbesitzer

 

1929

Vogt

Robert

 

1

1942

Walter

Anna

Stellenbesitzer

17

1929

Walter

Anna

Bäuerin

17

1942

Walter

Paul

Stellenbesitzer

8

1929

Walter

Paul

 

8

1942

Walter

Pauline

Dom.-Arbeiterin

22

1929

Wecke

Oswald

Kraftwagenführer

1

1929

Wecke

Oswald

Kraftfahrer

5

1942

Werner

Emma

Sattlermeister

18

1929

Winkler

Paul

Lehrer

 

1929

Wirth

Emma

 

 

1929

Wirth

Paul

Obermüller

 

1929

Wirth

Paul

Obermüller

7

1942

Witthuhn

Paul

Förster

 

1929

Witthuhn

Paul

Revierförster

3

1942

Zab

Eduard

Viehschleußer

 

1942

Zylla

Martha

Landarbeiterin

Dominium

1942

Opracowanie
Bogdan Mucha

 

© 2015 Żarowska Izba Historyczna

Wednesday the 28th. By BlueHost Review and Affiliate Marketing.